Close

Thermomix TM6

Thermomix TM6

Czas zacząć oszczędzać na czasie, nie tylko podczas codziennego przygotowywanie posiłków ale także, podczas pracy w gastronomii. Dzięki najnowszemu modelowi Thermomix TM6 za pomocą jednego urządzenie możesz: ważyć, mieszać, blendować, emulgować, siekać, miskować, rozdrabniać, mielić, ubijać, wyrabiać, roztapiać, podgrzewać, gotować w niskich temperaturach oraz gotować na parze, prażyć, dusić, karmelizować i rumienić.

Chcesz dowiedzieć się większej ilości szczegółów o Thermomix TM6 przejdź do zakładki kontakt.

TYLKO TERAZ

Już dostępna SUPER PROMOCJA RATY 0,5% od 6 do 22 marca Oszczędzasz 539zł! Zadzwoń 508 355 421

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na terenie Wielkopolski do kontaktu ze mną jako Przedstawicielem Handlowym Vorwerk Polska.IMG_6054


Thermomix TM6 w gastronomii, to już praktycznie konieczność, głównie podczas wydawani dużej ilości potraw w krótkim czasie, przygotowywania imprez dla dużej grupy osób.

Przygotowywanie półproduktów ręcznie zajmuje zdecydowanie zbyt wiele czasu, dlatego TM6 pozwoli zrobić to szybciej i przede wszystkim powtarzalnie, zawsze z taką samą dokładnością i smakiem.

Nowy Tm6 zapewni ci wyszukane menu, które wprowadzisz do swojej kuchni, dla najbliższych i gości. Każdy znajdzie w nim coś ze swoich ulubionych smaków: lodów, deserów, napojów, ciast, sałatek, surówek i całych dań obiadowych gotowanych w jednym czasie na kilku poziomach. Zaskoczy cię ich smak i szybkość ich przyrządzania.

Zintegrowana z urządzeniem platforma Cookidoo jest źródłem kulinarnych przepisów jak i narzędziem planowania posiłków na cały tydzień. To  skarbnicą przepisów ze wszystkich zakątków świata z podziałem na diety, znajdziesz tam  menu mięsne, wegetariańskie, owoce morza i wiele innych, na pewno każdy znajdzie tu wiele potraw, która zainteresują jego i jego rodzinę, możliwości są ogromne, a ilość przepisów zapewni urozmaicenie potraw na długi czas.


IMG_6074


Jakie są najlepsze zalety nowego TM6 Thermomix?

Na pierwszym miejscu czas! Nie dość, że oszczędzasz  go podczas przygotowania składników  np. siekanie, krojenie, miksowanie itp. to podczas następnego etapu tworzenia posiłku, również nie musisz  zawracać sobie głowy jego pilnowaniem, podczas samego procesu gotowania, pieczenia, parowania lub duszenia potraw. Urządzenia samo powiadomi  kiedy, trzeba dołożyć brakujących produktów, zamieszać lub przyprawić.

Ten sprzęt będzie ci służył na długie lata.

Thermomix Tm6 to renomowany, sprawdzony i dobrze funkcjonujący sprzęt kuchenny, który w tym roku zastał wyróżniony prestiżową nagrodą Superbrands.

Wraz ze sprzętem wysokiej jakości firma Vorwerk Polska , której jestem Przedstawicielem handlowym, oferuje klientom kompleksową opiekę posprzedażową. Klienci mogą liczyć na wsparcie przedstawiciela po zakupie, mogą również skorzystać z bezpłatnych warsztatów kulinarnych w biurach w całej Polsce.

Jeżeli szukasz Thermomixu dla siebie lub swoich bliskich lub chcesz dowiedzieć się więcej o nim, skontaktuj się ze mną, a chętnie doradzę w wyborze wymarzonego sprzętu !
Zanim podejmiesz decyzję o zakupię, umożliwię Ci obejrzenie i wypróbowanie najnowszego TM6.

Nie zwlekaj i już dziś umów się ze mną na prezentację tego wszechstronnego urządzenia, a pokaże ci wszystkie jego możliwości. Możesz zaprosić przyjaciół i spędzić miłe chwile z nimi podczas wspólnej degustacji pysznych potraw.


IMG_6083
IMG_6071