Close

Możliwości biznesowe

Produkty Flavon to nie tylko zdrowy tryb życia, to także sposób na życie. Kupując produkty Flavon dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także o swoje finanse, zarażaj innych zdrowym trybem życia dzięki czemu uzyskasz kolejne upusty cenowe na nasze produkty. Możesz stać się niezależny finansowo nie ponosząc żadnych kosztów, wybór należy do Ciebie.

Masz dwie opcje:

– Zamawiasz produkty i dbasz o swoje zdrowie!

– Zamawiasz produkty dbając o zdrowie, polecasz je innym dbając o ich zdrowie i wasze finanse!


Mamy prosty i wymierny system prowizji, organizujemy spotkania, szkolenia, dbamy żebyś był zawsze na bieżąco z wiedzą i nowymi trendami. Nagradzamy najlepszych, słabszym pomagamy piąć się wyżej. Naszym głównym celem jest dbanie o zdrowy tryb życia i edukowanie innych, to nie jest trudne, wystarczy zrobić pierwszy krok!Jeżeli chcesz dokonać zakupu produktów powinieneś zostać członkiem naszego klubu, żeby otrzymywać dodatkowo rabaty, każdy członek ma swojego sponsora. Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się do klubu całkowicie za darmo.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.


Zapisz się do klubu!

NR. SPONSORA M-351050

Sam zdecyduj, którą drogą chcesz iści. Chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami, przechodząc do zakładki „kontakt”.