Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Sprawdź Produkt
Flavon Protect

Koncentrat roślinnych schematów odpornościowych pozyskiwany z 40 kg warzyw i owoców: enzymów, flawonoidów, minerałów, pierwiastków śladowych i kwasów owocowych.

W celu wydobycia bezcennych substancji wykorzystuje się unikalną metodę, biotransformacji, która pozwala na zachowanie żywotności oraz aktywności wszystkich związków.

Proces produkcji w temperaturze poniżej 47stopni, nie niszczy natury oraz nie uszkadza materiału biologicznego – dlatego preparat jest bioaktywny.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.

Szczegóły

Informacje

Produkt ten oprócz jedynej w swoim rodzaju kompozycji składników jest także bardzo smacznym produktem, spożywanie go jest prawdziwą ucztą dla podniebienia dzięki najsmaczniejszym owocom jakie zostały użyte do jego produkcji.

Tym, którzy w jednym produkcie chcieliby otrzymać barwniki roślinne z różnych owoców, uzupełnić swoją dietę o flawonoidy zawarte w składnikach Flavon Protekt.

Składniki

Czarna porzeczka, dynia, żurawina, pestki winogron, czarny bez, wiśnia, owoc dzikiej róży, aronia.

Dawkowanie

Zalecana raz dziennie 1 płaska łyżeczka, po jedzeniu.

Informacja w wartościach odżywczych umieszczona na opakowaniu.