Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Kup Teraz
Flavon Peak

Jeden z najbardziej kompleksowych i najbardziej i inowacyjnych produktów firmy Flavon.

Jest przygotowywany na specjalnej linii produkcyjnej przy wykorzystaniu indywidualnej technologii produkcji.

Niepowtarzalna kombinacja i wspomagający zdrowie synergizm flawonoidów, polifenoli i egzogennych olejów zawierających nienasycone kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego!

Szczegóły

Informacje

Polecany w każdym wieku, od małych dzieci po najstarsze osoby.

Zawiera szeroki krąg odżywczych składników wspomagających zdrowie.

Składniki owocowe-źródło barwników polifenoli, oraz karotenoidów połączone z olejami roślinnymi działa synergicznie. Flavon Peak Fruit jest homogenatem oleju wytworzonym poprzez mieszanie z dużą prędkością.

Pakowany w postaci saszetki jest łatwy do użycia i wygodny w przechowywaniu.

Składniki

O wyjątkowości Flavonu Peak Fruit stanowi specjalne, wspólne oddziaływanie składników owocowych i olejowych, ich synergia. Skład kwasów tłuszczowych wykorzystanych olejów jest wybitnym, obfitym źródłem takich egzogennych kwasów tłuszczowych jak omega-3 i omega-6, które możemy zapewnić organizmowi tylko poprzez odżywianie, a ich efekty fizjologiczne i przeciwutleniające są niezwykle rozgałęzione. Wykorzystane owoce zawierają mnóstwo pożytecznych i zdrowych substancji odżywczych, witamin, polifenoli, błonnika i minerałów. Są silnymi przeciwutleniaczami, wśród nich takie superowoce jak granat, jagoda, jabłko, aronia, opuncja figowa, wiśnia, beta-glukan, olej z miąszu rokitnika pospolitego, olej z ziaren sezamu i z orzecha włoskiego.

Dawkowanie

Zalecana jest 1 saszetka dziennie (10g)