Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Sprawdź Produkt
Flavon Max

Flavon max to wyjątkowy i smaczny produkt.

Pomaga uzupełnić dietę w składniki przeciwutleniające oraz polifenole, a przy tym spożywanie sprawia przyjemność dzięki zawartości naturalnych aromatów pochodzących z owoców.

Barwniki roślinne, a najważniejsze z nich to polifenole, flawonoidy, antocyjany, proantocyjanidy i karotenoidy, które stanowią istotny element zbilansowanej diety.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.

Szczegóły

Informacje

Polecam osobom dorosłym. Unikalny preparat na bazie głównie ciemnych owoców jagodowych z dodatkiem buraka i żeń-szenia. Produkty znane i stosowane w medycynie ludowej od lat. 

Ich kompozycja pozwala odpowiednio dotlenić i odżywić komórki, uszczelnić błony śluzowe żołądka jak i przeciwdziałać chorobom oczu. Ciemne owoce są antidotum na zatrucia, potrzebne w walce z cukrzycą, gdyż zawarty w nich glikozyd-działa podobnie jak insulina, czyli obniża poziom glukozy we krwi. Jest to różnorodność minerałów i mikroelementów, stanowiących podstawę prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Składniki

Czarna borówka, czarna porzeczka, ciemne winogrono, czarny bez,  rokitnik pospolity, burak, żeń-szeń.

Składniki te zawierają, flawonoidy, witaminy tj. A, B, B1, B2, B6, C, E.

Potas, selen, fosfor, magnez, wapń, cynk, żelazo, mangan, resweratrol, kwas foliowy.

Zawierają również; składniki czynne –ginsenoidy.

Dawkowanie

Zalecane spożycie dzienne: dla dorosłych 2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.

Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu max znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu składniki.