Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Sprawdź Produkt
Flavon Kids

To kompleksowy zestaw naturalnych, aktywnych związków fitochemicznych i roślinnych ciał odpornościowych, bioflawonoidów, witamin, błonnika, naturalnych soli i związków śluzowych. Wszystko to z warzyw i owoców.

Polecany w uzupełnieniu diety najmłodszym. Zawiera substancje niezbędne dla rozwijającego się organizmu, posiada ogromną dawkę substancji aktywnych, by sprawić zdrowy rozwój. Polecany również matkom karmiącym jak i kobietom w ciąży, aby już od pierwszych chwil zapewnić nowemu potomkowi prawidłowy rozwój.

Jest prawdziwym, naturalnym fenomenem dla dzieci.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.

Szczegóły

Informacje

Kids ma przyjemny smak, zapach oraz postać żelu, która jest łatwa i wygodna do spożycia. Nawet najmłodsi z chęcią go jedzą, dostarczając w tak prosty sposób składników wpływających na zdrowie i prawidłowy rozwój kształtującego się organizmu.

Bogactwo składników budujących- wapń, magnez, cynk, potas, żelazo i naturalna luteina oraz kwas foliowy. Melatonina zawarta w wiśni sprawia, iż najmłodsi mają spokojny sen.

Składniki

Wiśnia: witamina A i C, bogate źródło magnezu, żelaza, wapnia i kwasu foliowego. Szczególnym składnikiem jest melatonina, która stabilizuje dobowy rytm snu.

Czarna jeżyna: posiada wysoką zawartość wapnia i fosforu. Oprócz flawonoidów, zawiera również duża ilość witaminy A, C, B1, B6, kwas foliowy, ryboflawinę, niacynę i kwas pantotenowy.

Czarna porzeczka: Ceniona z powodu zawartości substancji czynnych, miedzi, żelaza, manganu i wit. C, B.

Jagoda borówka czarna: posiada substancje mineralne, wysoką zawartość naturalnej luteiny, jest bogactwem witamin C, B1, B2.

Burak: zawiera potas, magnez, wapń i kwas foliowy, zawiera również barwnik: betaninę.

Rokitnik pospolity: charakteryzuje się szeroką gamą związków flawonoidowych, które mają zbawienny wpływ na organizm człowieka. Jest naturalnym konserwantem.

Dawkowanie

Przynajmniej 2 razy dziennie po jednej łyżeczce dozującej, załączonej do produktu.