Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Sprawdź Produkt
Flavon Green +

Genialny produkt warzywny, wzbogacony o liść moringi olejkodajnej, która wykazuje działanie chroniące wątrobę.

Jest jedną z substancji o najsilniejszej aktywności antyoksydacyjnej.

Produkt, będący na szczycie najlepszych, całkowicie bezpiecznych, dla każdego, który ma świadomość odżywiania i wie jak ważne jest spożywanie drogocennych warzyw na surowo.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.

Szczegóły

Informacje

Jest to produkt dla każdego, począwszy od małych dzieci, poprzez matki oczekujące potomstwa jak również osoby w sędziwym wieku.

Jest to następny produkt uzupełniający braki warzywne, wzbogacony o kurkumę, indyjską przyprawę potęgującą moc preparatu. Poprawia jakość życia, Bogaty w fitochemiczne składniki chroni zdrowie i przyczyniają się do opóźnienia procesów starzenia się organizmu. Zawiera inulinę – naturalny prebiotyk, który poprawia działanie systemu trawiennego.

Produkt ten ma same pozytywne wartości. Hamuje stany zapalne, zmniejsza reakcje alergiczne, hamuje zakażenia bakteryjne i wirusowe. Pomaga w apoptozie komórek rakowych. Wzmacnia działanie tradycyjnej chemioterapii a chroni wątrobę (przyczynia się do detoksykacji).

Składniki

Brokuł, szparagi, Karczoch, szpinak, Alga spirulina, Moringa olejodajna, Kurkuma, beta-glukan, Zielona herbata, Pomarańcza, marchew, Rokitnik pospolity

Składniki te posiadają:

Szereg witamin: A, C, E, B, K, B2, D, B1, B 6,

Oraz żelazo, kwas foliowy, potas, glukozynolany, błonnik, białko, niacyna, kwas pantetonowy chlorofil, fosfor, magnez, cynk, sód, pierwiastki czynne i aminokwasy, antocjany i inne polifenole. Inulinę, karotenoidy i wiele innych.

Dawkowanie

Zalecane spożycie dzienne: dla dorosłych 2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.

Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu max znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu Składniki.