Close

Przed zakupem proszę o kontakt

w celu ustalenia szczegółów dotyczących rabatów!

Sprawdź Produkt
Flavon Active

Kierowany do ludzi aktywnych, którzy potrzebują dodatkowego doładowania, w codziennym pędzie życia. Którzy chcą zadbać o zdrowe ciało, by zagwarantować sobie aktywne życie. Ten suplement zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, a przyczynia się do tego zawarta w nim guarana.

Produkt kierowany do ludzi dorosłych, działa oczyszczająco, pobudza procesy trawienne, co może pomóc w utrzymaniu właściwej wagi ciała. Jego skład opiera się głównie na czerwonych owocach, mających działanie antyrakowe i krwiotwórcze.

Produkty zawierają podstawowe witaminy oraz FLAWONOIDY, które odpowiednio porcjowane znacznie ograniczają możliwości powstania nowotworów oraz wielu innych ciężki chorób, zażywaj FLAVON profilaktycznie.

Szczegóły

Informacje

Postać żelu, oraz unikalna technologia pozyskiwania ekstraktów roślinnych, wyróżnia te produkty i sprawia, że w całości są przyswajane przez twój organizm. Bogactwo owoców w tym produkcie działa synergicznie z duża siłą mierzoną w jednostce ORAC. Jest to siłą wymiatania wolnych rodników z twojego organizmu.

Składniki

Wszystkie składniki posiadają wartość T-ORAC. Dawka dzienna 1 łyżeczka-38 094 T-ORAC. Cały produkt 1 523 760 T-ORAC

Aronia, Ananas, Maliny, Acerola, Jagoda Acai, Opuncja figowa, Liście zielonej herbaty, guarana.

Dawkowanie

Zalecane spożywanie dzienne: dla dorosłych 1-2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.